RAC04-24SC
RECOM
AC-DC Power Supply - 4W - 24VDC - 85 to 264VAC Input - PCB Module - Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +