R-78W9.0-0.5
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 11 to 32VDC Input - 9VDC@0.5A Output - LM78xx Pin Compatable /Wire Leads
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +