R-78E9.0-0.5
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 12 to 28VDC Input - 9VDC@0.5A Output - LM78xx Pin Compatable
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +