R2S8-1209/P
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 2 W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: 9VDC - 8 lead SMD - Short Circuit Protection
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +