R2S-1209/P-R
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 2 W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: 9VDC - 8 lead SMD - Short Circuit Protection - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +