R2D-2409/P
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 9VDC - 10 lead SMD - Short Circuit ...
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 9VDC - 10 lead SMD - Short Circuit Protection