R2D-2405/HP-R
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 5VDC - 10 lead SMD - 3kV Isolation ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 5VDC - 10 lead SMD - 3kV Isolation - Short Circuit Protection - Tape&Reel