R2D12-1509/HP-R
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 15VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 9VDC - 12 lead SMD - 3kV Isolation ...
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 15VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 9VDC - 12 lead SMD - 3kV Isolation - Short Circuit Protection - Tape&Reel