R2D10-1509/P-R
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 15VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 9VDC - 10 lead SMD - Short Circuit ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 15VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 9VDC - 10 lead SMD - Short Circuit Protection - Tape&Reel