R1S8-2405/EP
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 5VDC - Short Circuit Protection - 8 Lead SMD
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +