R1S8-2405
RECOM
The R1S8-2405 is a 1W unregulated, single-output SMD DC/DC converter that provides a 5VDC output from a 24VDC input.
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +