R1S-3.33.3/HP-R
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: 3.3VDC - 3kV Isolation - Short Circuit Protection - 8 Lea ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: 3.3VDC - 3kV Isolation - Short Circuit Protection - 8 Lead SMD - Tape&Reel