R1S12-2405/P-R
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 5VDC - Short Circuit Protection - 12 Lead SMD - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +