R1D-1509/P
RECOM
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 15VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 9VDC - Short Circuit Protection - 10 Le ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 15VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 9VDC - Short Circuit Protection - 10 Lead SMD