R1D-123.3/HP
RECOM
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 3.3VDC - 3kV Isolation - Short Circuit ...
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 3.3VDC - 3kV Isolation - Short Circuit Protection - 10 Lead SMD