R1D12-3.312/P-R
RECOM
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 12VDC - Short Circuit Protection - 12 ...
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 12VDC - Short Circuit Protection - 12 Lead SMD - Tape&Reel