R1D10-2405/P-R
RECOM
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 5VDC - Short Circuit Protection - 10 Le ...
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 5VDC - Short Circuit Protection - 10 Lead SMD - Tape&Reel