MC0603-684-JTW
RCD Components
Res Thick Film 0603 680K Ohm 5% 0.1W(1/10W) A±200ppm/A°C Pad SMD T/R
Description +
Search Keywords: MC0603684JTW
  • Part No:
    MC0603-684-JTW
  • Resistance Value:
    680 KOhm
  • Tolerance:
    511364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C