1024X469MB
RAF
Mold-in Blind Insert - MB Series - 0.469" H (11.912mm) - 10-24 Thread Size.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 1024X469MB
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    RAF
  • Part No:
    1024X469MB
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 26
Ships today, if you order in Buy all 26 in-stock or the regular minimum order quantity of 50