UPB321611T-121Y-N
Pulse Electronics
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 6A 0.012Ohm DCR 1206 T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: UPB321611T121YN
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Pulse Electronics
  • Part No:
    UPB321611T-121Y-N
  • Alias/AKA:
    BBUP00321611121Y00
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 3,750
Ships today, if you order in Buy all 3,750 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000