PA4346.332ANLT
Pulse Electronics
High Current Molded Power Inductor - PA4346.XXXANLT Series Up to 50A
Description +
Search Keywords: PA4346332ANLT
  • Part No:
    PA4346.332ANLT
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Tolerance:
    207104%
  • Maximum DC Current:
    14 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.007 Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C