BPSY00191576151M00
Pulse Electronics
SMD Shielded Power Inductor - SDS Series - 150 uH - ±20% Tolerance - 100 kHz - 0.3 Ohm DCR - 1.3 A - Tape and Reel.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +