BPSD00080750330K00
Pulse Electronics
Power Inductor - Wirewound - Ferrite Core - 33uH - 10% Tolerance - 2.52MHz - 1.2A - 0.13 Ohm DCR - Surface Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +