ML100.100
PULS
AC-DC Power Supply - 100W - 24 to 28VDC - DIN Rail - Input: 100 to 240VAC - 73x75x103mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +