- AK1550/15-3.5-GREEN
AK1550/15-3.5-GREEN
Phoenix Mecano - PTR HARTMANN
Conn Terminal Block F 15 POS 3.5mm Screw RA Cable Mount 8A
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description