Search Keywords: RV4NAYSD104A
  • Supplier:
    Precision Electronics
  • Part No:
    RV4NAYSD104A
  • Alias/AKA:
    KU1041S28-D
  • COO:
    MX
  • Mounting:
    Panel Mount11434
  • Termination Style:
    Solder Lug11449
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    1011450%
  • Dimension:
    35.84 x 28.45 x 38.0411440mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 125 °C