- 6246-60-BLK
6246-60-BLK
Pomona Electronics
Mini Hook To Mini Hook Test Lead - 5A - 300V - 1 Lead - 60.0" (1524.00mm) - Black.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Can only ship inside the US. If exported, the warranty will be void.
Description