- 4741-36-RED
4741-36-RED
Pomona Electronics
Test Lead - 0.64mm Square Pin Socket to 0.64mm Square Pin Socket - 45 Vrms - 3 A - 36.0" (914.40mm) Length - Red.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Can only ship inside the US. If exported, the warranty will be void.
Description