- 4650-12-BLK
4650-12-BLK
Pomona Electronics
Test Lead - Minigrabber - Miniature Hook Clip to 4mm Banana Plug - 300 Vrms - 5 A - 12" (304.80mm) Length - Black.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Can only ship inside the US. If exported, the warranty will be void.
Description