- 3780-36-GRY
3780-36-GRY
Pomona Electronics
Test Lead - Minigrabber - Hook Clip to Free End - 5 A - 30VAC - 60VDC - 36.0" (914.40mm) Length - Gray.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Can only ship inside the US. If exported, the warranty will be void.
Description