- 2BC-BNC-18
2BC-BNC-18
Pomona Electronics
Test Lead - BNC Plug to 4mm Double Banana Plug - 60 V - 18" (457.20mm) Length - Black.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Can only ship inside the US. If exported, the warranty will be void.
Description