PTRH-1C-9SFT-T5-X67A0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 9VDC@0.6W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description +