PTRH-1C-9CFT-OT3-X0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 9VDC@0.6W - Dust Cover - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +