PTRH-1C-5S-T5-X670.6G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 5VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class B - UL508 ...
Description +
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 5VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873