PTRH-1C-5S-T2-X67A0.6G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 5VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Dust Cover - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
Description +