PTRH-1C-48CT-T3-XA
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 48VDC@0.9W - Dust Cover - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +