PTRH-1C-24SFT-T4-X-0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 24VDC@0.6W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +