- PTRH-1C-24SFT-T2-X-G
PTRH-1C-24SFT-T2-X-G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 24VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description