PTRH-1C-24SFT-OT2-XA
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 24VDC@0.9W - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +