PTRH-1C-24SF-T4-X67
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 24VDC@0.6W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +