PTRH-1C-12S-T4-X67A
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 12VDC@0.6W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +