PTRH-1C-12SFT-X-0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 12VDC@0.6W - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +