PTRH-1C-12SFT-OT5-X
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 12VDC@0.9W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +