PTRH-1C-12CT-T2-X-G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 12VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Dust Cover - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
Description +