PTRH-1C-12-1-X-0.6G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 12VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Open Frame - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
Description +