PTRH-1C-110T-1-X
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 110VDC@0.9W - Open Frame - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +