- PTRH-1C-110S-OT5-XA
PTRH-1C-110S-OT5-XA
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 110VDC@0.9W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description