PTRH-1C-110SF-T5-X67
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 110VDC@0.6W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +