PTRH-1C-110CF-OT3-XG
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 110VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Dust Cover - PCB Mount - Class F - UL508 & UL87 ...
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 110VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Dust Cover - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873