PTRH-1B-110FT-1-X-G
Picker Components
Power Relay - 1FormB - SPST/NC - 20A - Coil: 110VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Open Frame - PCB Mount - Class F - UL508 & U ...
Description +
Power Relay - 1FormB - SPST/NC - 20A - Coil: 110VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Open Frame - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873